Nacházíte se zde: > Hlavní strana > službySlužby

Úkolem společnosti je stát se silným a spolehlivým partnerem všech zákazníků v oblasti dodávek výpočetní techniky.

Naši zaměstnanci absolvují mnohá školení, která zajišťují zvýšení profesionality nabízených řešení a znalost nejnovějších technologií. Díky stálému odbornému růstu, může společnost nabízet zákazníkům i složitější řešení.

Veškeré takto získané informace rádi poskytneme našim zákazníkům jako činnost a jeden z nástrojů pro uskutečnění obchodních cílů. Našimi stále se rozvíjejícími zkušenostmi, chceme zejména poukázat a seznámit naše obchodní partnery s nejdokonalejšími obchodními a technologickými nástroji současnosti a usnadnit tak jejich práci, ušetřit čas a peníze.

Svou širokou nabídkou služeb, odborného poradenství a produktů různých značek z oblasti informační technologie jsme jednou z nejkomplexnějších IT specialistů na českém trhu.

Společnost All IT se navíc začala prezentovat na výstavách i veletrzích, samostatně nebo ve spolupráci s dalšími partnery pořádá speciální promo akce. Součástí firemní prezentace je i zájem o pravidelné vydávání vlastního informačního letáku, cílené rozesílání HTML emailů, elektronický katalog a obchod.

Naše pole působnosti je rovněž dodávka a instalace profesionálních obchodních, podnikových, multimediálních a e-comerce systémů. Se silným technickým zázemím můžeme nabídnout návrh a instalaci počítačových sítí, serverů, tiskových zařízení, skenerů, střihových a prezentačních pracovišť, zabezpečení sítí, vývoj aplikací na míru, pronájem a čištění výpočetní techniky.

K celkové nabídce patří i možnost finančního a operativního leasingu nebo prodej výpočetní techniky na splátky, bezhotovostní platbou.

výhody pro naše zákazníky

Nabízíme mnohé výhody našim zákazníkům:

zdroj všeho zboží (ALL IT) od jednoho partnera pro naše zákazníky

- z oblasti nákupu produktů

- z oblasti služeb informačních technologií

- podpora po celou dobu životnosti zboží

- široký výběr zboží a prodejních zdrojů v našem kanálu

silné vztahy a úzká vazba s dodavateli, které nám pomáhají minimalizovat jakékoli problémy v dodavatelském řetězci

- naši zákazníci se mohou spolehnout na nepřerušovanou dodávku zboží

- speciální a včasné dodávky, (stav nouze)

- doprava zboží přímo k zákazníkovi (nad standardní objem zdarma)

zkušené obchodní a technické oddělení

- kompletní poradenství v oblasti IT

- instalace a implementace produktů včetně následné péče (šetří čas a peníze)

- školení