Nacházíte se zde: > Hlavní strana > o nás

Další položky pod kapitolou o nás:
Certifikace

O nás

Společnost All IT byla založena v roce 2005, avšak zkušenostmi našich odborníků se naše společnost řadí mezi společnosti s dvacetiletou praxí. Naši zaměstnanci mají několika letou praxi u prestižních světových výrobců IT, čímž můžeme jako společnost nabídnout komplexní technologická řešení včetně zajištění odpovídající úrovně servisu.

Jsme autorizovaným partnerem firem HP, IBM, DELL, RiT, Apple, Acer, Fujitsu-Siemens, CISCO, Microsoft, Macromedia, Adobe, Quark, Canon, Xerox, Minolta, OKI, Epson, Kodak, Fujitsu a prodejcem všech neméně důležitých značek na dnešním rychle se rozvíjejícím trhu. Široká nabídka společnosti zahrnuje Pre-Sales a technickou přípravu obsahující prezentace systémového řešení , která u zákazníka pomůže vyhodnotit snížení nákladů v rámci pořízeni  novějších technologií  (rychlost, čas, úspora energie). U vyspělejších řešení je možnost testováni produktů přímo v reálném prostředí zákazníka což považujeme jako maximální  argument pro ochranu investice našich zákazníků. Mezi námi dodavané technologie patří  například, PC produkty, serverová a storage řešení, certifikované sítě a síťové komponenty, security IPS technologie, virtualizace, Cloud, IP telekomunikace, tisková řešení, software a široké spektrum služeb.

 

.

Prostřednictvím našich významných obchodních a servisních partnerů nabízíme.

Speciální aplikace a jejich vývoj na zakázku, řešení a služby v oblasti digitalizace, zpracování a správa dokumentů, ať se již jedná o zpracování na zakázku formou služby či dodávky systémů pro digitalizaci, zpracování a správu dokumentů ?na klíč", specializované servisní služby včetně outsourcingu, školení všeho druhu, pronájmy IT technologií.

All IT působí na našem IT trhu jako Value-Added Reseler (prodejce s přidanou hodnotou).

Jako společnost, která nenabízí a neprezentuje pouze jednoho výrobce, nabízíme nezávislé poradenství v oblasti nákupu IT technologických řešení a služeb. Díky této schopnosti jsme vyhledávaným dodavatelem výrobků, technologií, řešení a služeb pro jednotlivce i podniky.

All IT je vždy motivována přáním v plné míře uspokojit potřeby svých zákazníků a poskytuje řešení, která pomohou reagovat na jejich nejrůznější požadavky a přizpůsobit řešení na míru.